Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Zostrelí nás AI?

23. júla 2020 / 16:30 -18:30 CEST

AI – Umelá inteligencia, ide o Buzzword, ktoré dnes letí alebo realita všedných dní? Čo je to umelá inteligencia a ako sa odlišuje od automatizácie. Čo dokáže a čím nás prekvapí v budúcnosti? Kde sa s ňou môžme stretnúť a ako sa tvorí? Máme sa jej báť, alebo sa na ňu tešiť? Na tieto aj mnohé iné otázky o umelej inteligencii, automatizácii a RPA-čkach nám  porozprávali:

Libor Bešényi: Co-CEO/CTO Xolution s.r.o
Libor bol vždy schopný klásť správne otázky a je považovaný za skúseného odborníka, ktorý prichádza so správnymi riešeniami.
Systémy a IT ho fascinujú už od ôsmich rokov. Ľudia sú však zvyčajne prekvapení tým, koľko toho vie o rôznych oblastiach, ako sú história, filozofia, ekonómia a astronómia, a často sa čudujú, čo sakra robí v IT!
Jeho doterajšie skúsenosti s vývojom IT a systémov spojené s jeho funkciou technického riaditeľa tu v spoločnosti Xolution umožnili Liborovi spojiť to najlepšie z oboch svetov s cieľom vyriešiť zložité problémy a pripraviť účinné stratégie.

Milan Oselsky: Head of Operation, IPsoft Slovakia s.r.o
Nezastaviteľný podnikateľ kombinujúci nekombinovateľné veci. Je zodpovedný za Slovenskú pobočku IPsoftu – lídra v oblasti výskumu a vývoja AI a zároveň blázon pre výskumné a vzdelávacie podujatia v oblasti herpetológie.

Podrobnosti

Dátum:
23. júla 2020
Čas:
16:30 -18:30 CEST
Webstránka:
https://zostreli-nas-umelainteligencia.eventbrite.com

Miesto udalosti

(f)ITcubator
Námestie sv. Egídia 44
Poprad, Slovenská republika
+ Google Map