KOMUNITA – startupové centrum

Vytvárame jedinečné kreatívne a pracovné prostredie, kde sa budú stretávať talentovaní a ambiciózni mladí ľudia. Coworkingové centrum funguje najlepšie, ak sa v ňom vytvorí silná komunita. Študenti, malé firmy, freelanceri, podnikatelia či stredné a veľké firmy! Vytvorme si priestor na stretávanie, kde si môžeme zdieľať svoje skúsenosti a nápady. Len spolu môžeme vytvoriť aktívnu komunitu, ktorá sa bude navzájom inšpirovať a púšťať sa do projektov, ktoré by nebolo možné bez Vás rozbehnúť.

(f)ITcubator je priestorom pre rôzne komunity, ktorý je určený na prácu, podnikanie, vzdelávanie, brainstormovanie a vzájomné stretávanie sa. Jednou zo základných čŕt je aktívne vyhľadávanie rôznych možností pre rozvoj Tvojho nápadu či startupu. Podľa toho v akej fáze „rozbehnutia“ si, podľa toho Ti poradíme a nasmerujeme Ťa správnou cestou.

Hlavným zámerom inkubátora je podporovať aktivity vo vede a výskume a podpora nových inovatívnych produktov v rôznych oblastiach. Pri aktivitách sa snažíme zapojiť nielen našich členov a zakladateľov, ale aj širšiu komunitu so záujmom rozvíjať svoje schopnosti. Eventy pre komunitu v každej oblasti, workshopy, ktoré idú do hĺbky témy, alebo veľká medzinárodná konferencia. Podporu vzdelávania a edukačných iniciatív vnímame ako jednu z našich základných misií. Mentoring, workshopy, spolupráce s odborníkmi z oblasti vzdelávania.

Naše aktivity

Podpora start-upov

Vzdelávanie

Networking